Zaproszenie


Radosław Waszkiewicz

Drogie Duże Rodziny,

Przed nami XII Zjazd Dużych Rodzin. W tym roku z całego serca zapraszamy Was do Tomaszowa Mazowieckiego.

Hasło tegorocznego Zjazdu to „Miłość, Szczęście, Bezpieczeństwo - Rodzina TO MA - Tomaszów Mazowiecki 2024”.

W tym haśle zawiera się wiele aspektów dotyczących codzienności dużych rodzin.

To, co powinno być podstawą, filarem rodziny to Miłość. A czym ona jest? To wzajemne zrozumienie, szacunek, radość ze wspólnego spędzania czasu, akceptacja słabości, pomoc w stawianiu czoła wyzwaniom. Rodzina to również szeroko pojęte szczęście – od radości z rozpoczęcia wspólnej drogi, przez radość pojawiania się na świecie potomstwa, po radości dnia codziennego – uśmiechy, małe i wielkie zwycięstwa, czułość, bliskość. Szczęśliwe małżeństwo jest podstawą szczęśliwej rodziny. A kiedy dołączymy do tego poczucie bezpieczeństwa, to może nie otrzymamy przepisu na sukces, ale porządne podwaliny do tego, żeby Rodzina była miejscem, gdzie każdy z jej członków czuje się we właściwym miejscu, czuje się dobrze i ma przestrzeń do rozwoju.

Rodzina to pierwsze miejsce, w którym uczymy się kochać, w którym przeżywamy swoje upadki i wzloty. Miejsce w którym uczymy się relacji, sprawiamy, że inni są szczęśliwi. Miejsce, które jak żadne inne na świecie, powinno nam dawać poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od tego, czy popełniamy błędy.

Rodzina to świat, który przygotowuje nas do podróży w nieznane odmęty oceanu życia.

Bardzo się cieszę na to spotkanie z Wami. Podczas Zjazdu z ogromną przyjemnością obserwuję,  jak piękne są Wasze rodzinne mikroświaty – każdy jest inny i każdy w inny sposób ubogaca nasze wspólne życie.

Do zobaczenia 31 maja!

Radosław Waszkiewicz

Prezes Zarządu Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus"

 

 

 

Szanowni Pastwo,

przed nami kolejny Zjazd Dużych Rodzin. W tym roku mamy przyjemność gościć Państwa w pięknym i malowniczym Tomaszowie Mazowieckim -  naszym ukochanym mieście. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego możecie celebrować piękno więzi rodzinnych.

Rodziny tworzą naszą przyszłość. W Tomaszowie Mazowieckim staramy się je wspierać. Temu celowi służy m.in. Karta Tomaszowianina, która umożliwia ich członkom taniej korzystać z miejskiej infrastruktury. Organizujemy również imprezy sportowe, kulturalne i rekreacyjne. Staramy się, by rodziny czuły się w społecznej przestrzeni naszego miasta jak najbardziej komfortowo, napotykały  u nas na dobry i przyjazny klimat.

Życzę Państwu niezapomnianych chwil podczas Zjazdu Dużych Rodzin, pełnych uśmiechów, radości oraz wzruszeń. Niech to będzie czas, który wypełni Was pozytywną energią, natchnie do dalszego działania na rzecz lokalnej społeczności i jeszcze bardziej umocni więzi rodzinne.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Marcin Witko

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Aplikacja KDR

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter