O Zjeździe


„Rodzina tworzy dobry klimat” – to hasło tegorocznego Zjazdu Dużych Rodzin. W dniach 16-18 czerwca 2023 roku w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się wielkie święto rodziny. Po raz jedenasty Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” zaprasza rodziców i dzieci z całej Polski do wspólnego świętowania i promowania rodzinności. To wielkie wydarzenie odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim, w mieście, w którym odbył się pierwszy Zjazd Dużych Rodzin. Jest to sentymentalny powrót do korzeni Zjazdów.

Zjazd Dużych Rodzin organizowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” to zawsze spotkanie pełne radości, pozytywnej energii, ale i okazji do odkrywania nowych obszarów czy tematów istotnych dla funkcjonowania w dużej rodzinie. To czas, kiedy rodziny mogą się poznać, wymienić doświadczeniami na temat wychowywania dzieci i podzielić wyzwaniami życia z dużą gromadką. To również czas, kiedy mogą odpocząć i nawiązać nowe znajomości czy nawet przyjaźnie. To okazja do rozmów o polityce prorodzinnej i rozwiązaniach, jakie wprowadzają dla rodzin poszczególne samorządy.

Podczas Zjazdu, który jest jednocześnie czasem letniego odpoczynku dla dzieci i młodzieży, organizowane są liczne warsztaty, zajęcia, wycieczki turystyczne. W tym roku miastem goszczącym Zjazd będzie Grodzisk Mazowiecki. To tutaj będzie można brać udział w wydarzeniach kulturalnych – są to koncerty czy przedstawienia teatralne. Obok wielu propozycji zarezerwowana jest też przestrzeń do pracy nad relacjami w rodzinach. Odbędą się także wydarzeni sportowe, zajęcia dla dzieci, warsztaty dla rodziców i rodzin. Mamy nadzieję gościć nie tylko nasze rodziny, ale i mieszkańców Grodziska Mazowieckiego, uchodźców, a także przyjezdnych Gości.

Przedstawiciele rządu, biznesu i instytucji regulujących życie polityczne i gospodarcze będą mieli okazję usłyszeć głos dużych rodzin i ich postulaty podczas panelu społeczno-gospodarczego, który będzie miał miejsce w drugim dniu Zjazdu. Kontynuujemy także dobre tradycje. Także w tym roku odbędzie się panel z influencerami. Już dziś zachęcamy do śledzenia transmisji w mediach społecznościowych. 

---

Pierwszy Zjazd Dużych Rodzin odbył się w Grodzisku Mazowieckim, kolejne w Lublinie (2014), Łowiczu (2015), Gnieźnie (2016), Nysie (2017), Szczecinie (2018), Lubartowie (2019), Warszawie (2020, 2021), Wadowicach (2022). Kolejny XI Zjazd Dużych Rodzin odbędzie się w miejscu pierwszego Zjazdu –  w Grodzisku Mazowieckim. 

 

 

Aplikacja KDR

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter