O Zjeździe


"Miłość, Szczęście, Bezpieczeństwo - Rodzina TO MA" to hasło tegorocznego Zjazdu, który odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2024 roku w Tomaszowie Mazowieckim.

Po raz dwunasty Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” zaprasza rodziców i dzieci z całej Polski do wspólnego świętowania i promowania rodzinności.

Zjazd Dużych Rodzin organizowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” to zawsze spotkanie pełne radości, pozytywnej energii, ale i okazji do odkrywania nowych obszarów czy tematów istotnych dla funkcjonowania w dużej rodzinie. To czas, kiedy rodziny mogą się poznać, wymienić doświadczeniami na temat wychowywania dzieci i podzielić wyzwaniami życia z dużą gromadką. To również czas, kiedy mogą odpocząć i nawiązać nowe znajomości czy nawet przyjaźnie. To okazja do rozmów o polityce prorodzinnej i rozwiązaniach, jakie wprowadzają dla rodzin poszczególne samorządy.

Podczas Zjazdu, który jest jednocześnie czasem letniego odpoczynku dla dzieci i młodzieży, organizowane są liczne warsztaty, zajęcia, wycieczki turystyczne. W tym roku miastem goszczącym Zjazd będzie Tomaszów Mazowiecki. To tutaj będzie można brać udział w wydarzeniach kulturalnych – są to koncerty czy przedstawienia teatralne. Obok wielu propozycji zarezerwowana jest też przestrzeń do pracy nad relacjami w rodzinach. Odbędą się także wydarzeni sportowe, zajęcia dla dzieci, warsztaty dla rodziców i rodzin. Mamy nadzieję gościć nie tylko nasze rodziny, ale i mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, a także przyjezdnych Gości.

Przedstawiciele rządu, biznesu i instytucji regulujących życie polityczne i gospodarcze będą mieli okazję usłyszeć głos dużych rodzin i ich postulaty podczas panelu społeczno-ekonomicznego, który będzie miał miejsce w drugim dniu Zjazdu.

---

Pierwszy Zjazd Dużych Rodzin odbył się w Grodzisku Mazowieckim, kolejne w Lublinie (2014), Łowiczu (2015), Gnieźnie (2016), Nysie (2017), Szczecinie (2018), Lubartowie (2019), Warszawie (2020, 2021), Wadowicach (2022). XI Zjazd Dużych Rodzin (2023) odbył się w miejscu pierwszego Zjazdu –  w Grodzisku Mazowieckim.

 

 

 

 

Aplikacja KDR

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter