Partnerzy


PKN Orlen

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100. Grupa ORLEN prowadzi działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji i w Kanadzie. Koncern dysponuje nowoczesnymi, zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu ponad 35 mln ton różnych gatunków ropy rocznie, a sprzedaż detaliczną prowadzi z wykorzystaniem największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci ponad 2800 stacji paliw.

PKN ORLEN, jako największa polska firma z branży paliwowo-energetycznej aktywnie angażuje się w działania o wymiarze społecznym. Koncern przystąpił do programu Karta Dużej Rodziny, a na podstawie podpisanej z Ministerstwem umowy wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać ze zniżek oferowanych w obiektach pod marką ORLEN w całej Polsce.


PKO Bank Polski

PKO Bank Polski to największy bank w Polsce, który w tym roku obchodzi jubileusz 100-lecia. Od początku aktywnie uczestniczy w przemianach społeczno-gospodarczych kraju, zapewniając bezpieczeństwo finansowe kolejnym pokoleniom Polaków.

Zapewnia kompleksową ofertę, profesjonalną obsługę i innowacyjne rozwiązania, doceniane na świecie. Jest liderem technologicznym krajowej bankowości, a jednocześnie instytucją odpowiedzialną społecznie, otwartą na potrzeby wszystkich grup klientów – korporacyjnych i indywidualnych, wśród których ważną częścią są rodziny.

PKO Bank Polski wspiera wiele projektów prorodzinnych i honoruje Karty Dużej Rodziny.


© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl