Spotkanie z influencerami!


21 czerwca 2022 r.

„Wielodzietni tak mają!" - jak są postrzegane duże rodziny? O tym porozmawiamy w Wadowicach w trakcie X Zjazdu Dużych Rodzin. Gościć będziemy Paulinę Chmielewską, Annę Marszałek, Damiana Tomzika i Wincentego Pipkę. 

Spotkanie będzie transmitowane online na kanale Facebook ZDR3+ i youtube ZDR3+. Start: sobota, 2 lipca, godz. 13.30. Poniżej kilka słów o naszych  prelegentach. Zachęcamy do polubienia ich profil w mediach społecznościowych:

 

Paulina Chmielewska - wysoko wrażliwa mama szóstki dzieci, projektantka i stylistka.

@pauka_chmielewska

 

Anna Marszałek - żona, mama sześciorga dzieci, które nigdy nie chodziły do szkoły, opiekunka domowego ogniska. Uwielbia wieś, las, podróże po bezdrożach Polski i czytanie. Entuzjastka życia rodzinnego i edukacji domowej. Współautorka (wraz z Agnieszką Pleti) podcastu Więcej niż edukacja. Współzałożycielka Magazynu Kreda, historyk. @aniamarszalkowa

Damian Tomzik - mąż i ojciec trzech córek, którym towarzyszy w uczeniu się poza szkołą. Razem z Żoną prowadzi markę MIUMMASH. Lubi książki, spacery i gotowanie.

@miummash

Wincenty Pipka - psycholog, coach, trener komunikacji w parze. W przeszłości pełnił różne funkcje: od bycia dyrektorem szkoły, po dziennikarza radiowego w Programie 1 Polskiego Radia. Mąż, ojciec, dziadek. 

@wingod

 

 

Prowadzenie:

  

Elżbieta Woźniak-Łojczuk i Judyta Kruk

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter