Aktualności


10 lipca 2022 r.

Podziękowania

Czas na podziękowania za pomoc w organizacji X Zjazdu Dużych Rodzin pod hasłem „Nie lękajcie się. Jest rodzina”!

27 czerwca 2022 r.

Panel społeczno-ekonomiczny „Polityka rodzinna - co udało się osiągnąć i co dalej?”

Gdzie jesteśmy w naszych dyskusjach społecznych o rodzinie? Jak na przestrzeni ostatnich 15 lat zmieniło się postrzeganie rodzin, szczególnie tych dużych. Jak dziś inwestuje się w rodzinę, jakie działania należy podjąć, aby „wypłaszczyć” krzywą demograficzną spadającą drastycznie. Czy wprowadzone rządowe programy społeczne wzmocniły polską rodzinę? 

21 czerwca 2022 r.

Spotkanie z influencerami!

„Wielodzietni tak mają!" - jak są postrzegane duże rodziny? O tym porozmawiamy w Wadowicach w trakcie X Zjazdu Dużych Rodzin. Gościć będziemy Paulinę Chmielewską, Annę Marszałek, Damiana Tomzika i Wincentego Pipkę. 

30 maja 2022 r.

Wywiad z Rodziną Zjazdową

Tradycją Zjazdów Dużych Rodzin jest powołanie tzw. Rodziny Zjazdowej. Jest to wybrana duża rodzina z miasta, które gościć będzie uczestników wydarzenia. W Wadowicach honory te będą czynić Aneta i Maciej Udałowie, którzy są małżeństwem od 15 lat. Mają pięcioro dzieci: Zosię, Łucję, Alberta, Jana, Tereskę, a w Wadowicach mieszkają od zawsze. Aneta jest nauczycielką matematyki w szkole w Kleczy, a Maciej jest pracownikiem socjalnym w jednej z placówek wsparcia w Wadowicach.  Oboje są aktywnie zaangażowani w działalność Wadowickiego Koła ZDR3+.

19 maja 2022 r.

Warsztaty dla uczestników Zjazdu

Tradycją Zjazdów Dużych Rodzin są warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pełna oferta warsztatowa, z możliwością wyboru konkretnych propozycji, dostępna będzie w Panelu Rodziny w drugim tygodniu czerwca. 

17 maja 2022 r.

Aby było nas jak najwięcej!

X Zjazd Dużych Rodzin odbędzie się w Wadowicach, w których od kilku lat prężnie działa Koło ZDR3+. Poznajmy ich!

6 kwietnia 2022 r.

Wadowice gospodarzem Zjazdu Dużych Rodzin w 2022 roku!

Już wiemy! X Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin odbędzie się pod hasłem „Nie lękajcie się. Jest rodzina!” w dniach 1-3 lipca 2022 r. w Wadowicach.

13 lipca 2021 r.

Podziękowania dla Partnerów Plenerowego IX Zjazdu Dużych Rodzin

Dzięki bliskiej współpracy i wsparciu Partnerów i Patronów kolejny Zjazd Dużych Rodzin zintegrował rodziny z całej Polski podczas ciekawych warsztatów, koncertów oraz przy debatach na ważne ekonomicznie i społecznie tematy.

13 lipca 2021 r.

Podsumowanie Plenerowego IX Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin

Tegoroczny Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin odbył się w Warszawie w dniach 25–27 czerwca pod hasłem „Rodzina: Tradycja. Inwestycja. Przyszłość”.

12 lipca 2021 r.

Informacja prasowa - podsumowanie Plenerowego IX Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin

Czy duże rodziny w Polsce mają jakiekolwiek szanse, by nie tylko konsumować, ale też inwestować? Czy możliwa jest realizacja marzenia rodziców, by zapewnić edukację lub mieszkanie każdemu swojemu dziecku? Czy, by polepszyć perspektywę finansową polskich rodzin, warto konstruować rozwiązania systemowe? 

26 czerwca 2021 r.

Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

Panel społeczno-ekonomiczny: „Rodzina: Tradycja. Inwestycja. Przyszłość”

1 lipca 2021 r.

Galeria Zdjęć - Zjazd Dużych Rodzin 2021

Przeżyjmy to jeszcze raz!

19 czerwca 2021 r.

Już za tydzień koncert zespołu "Czeremszyna"

"Czeremszyna": mówią o sobie „Podlaska Hodowla Muzyki Żywej” - to aktualnie jeden z najlepszych muzycznie i jeden z najbardziej oryginalnych zespołów muzyki folk w Polsce.

18 czerwca 2021 r.

Warsztaty!

Rodzinom obecnym na Zjeździe chcemy zapewnić dostęp do licznych spotkań, warsztatów, zajęć, wycieczek. Poniżej propozycje, z których uczestnicy będą mogli skorzystać po wcześniejszym zapisaniu się.

17 czerwca 2021 r.

Informacja prasowa - Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Warszawie

W ostatni weekend czerwca, w Warszawie odbędzie się wielkie święto dla rodziców i ich dzieci. Po raz dziewiąty Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” zaprasza rodziny z całej Polski do wspólnej integracji, wymiany doświadczeń na temat rodzicielstwa i debaty o bieżącej polityce rodzinnej.

19 czerwca 2021 r.

Ogólnodostępne warszawskie propozycje dla rodzin

Poniżej kilka propozycji dodatkowych, pozwalających ciekawie spędzać czas z dziećmi w Warszawie.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter