Aktualności


Dziękujemy!

6 czerwca 2024 r.

Z całego serca dziękujemy Tym wszystkim, dzięki którym tegoroczny Zjazd mógł się odbyć. Dzięki Waszemu mecenatowi mogliśmy budować pozytywny wizerunek rodzicielstwa, a Wasze finansowe i promocyjne zaangażowanie znacząco przyczyniło się do promocji szeroko pojętej kultury rodziny. Dzięki Wam wiemy, że to, co robimy ma sens, a w nas jest przekonanie, że warto walczyć o dobro rodziny i jej potrzeby, aby zmieniać świat na lepszy. Dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie tworzymy atmosferę przyjazną współczesnej rodzinie i jej potrzebom.

Zapraszamy na XII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin!

22 maja 2024 r.

Największe w Polsce wydarzenie dedykowane rodzinom wielodzietnym odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca w Tomaszowie Mazowieckim pod hasłem „Miłość, szczęście, bezpieczeństwo - Rodzina To Ma”.

Akcja ZRZUTKA!!!

29 kwietnia 2024 r.

Kochani! Wszystkie ręce na pokład!

XI Zjazd Dużych Rodzin za nami! Dziękujemy!

7 lipca 2023 r.

Czas na podziękowania za pomoc w organizacji XI Zjazdu Dużych Rodzin pod hasłem „Rodzina tworzy dobry klimat”.

Sześć małych kroków ku dużej zmianie dla Rodzin

28 czerwca 2023 r.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że celowością działań Związku Dużych Rodzin 3 Plus jest zmienianie otaczającej nas rzeczywistości w taki sposób, by była bardziej przyjazna i sprawiedliwa dla rodzin, szczególnie tych z większą liczbą dzieci. Dlatego co roku Związek wykorzystuje Zjazd Dużych Rodzin jako areopag, na którym przedstawia kolejne inicjatywy korzystne społecznie, wprowadzając je w nurt publicznej debaty.

Podziękowania

10 lipca 2022 r.

Czas na podziękowania za pomoc w organizacji X Zjazdu Dużych Rodzin pod hasłem „Nie lękajcie się. Jest rodzina”!

Panel społeczno-ekonomiczny „Polityka rodzinna - co udało się osiągnąć i co dalej?”

27 czerwca 2022 r.

Gdzie jesteśmy w naszych dyskusjach społecznych o rodzinie? Jak na przestrzeni ostatnich 15 lat zmieniło się postrzeganie rodzin, szczególnie tych dużych. Jak dziś inwestuje się w rodzinę, jakie działania należy podjąć, aby „wypłaszczyć” krzywą demograficzną spadającą drastycznie. Czy wprowadzone rządowe programy społeczne wzmocniły polską rodzinę? 

Spotkanie z influencerami!

21 czerwca 2022 r.

„Wielodzietni tak mają!" - jak są postrzegane duże rodziny? O tym porozmawiamy w Wadowicach w trakcie X Zjazdu Dużych Rodzin. Gościć będziemy Paulinę Chmielewską, Annę Marszałek, Damiana Tomzika i Wincentego Pipkę. 

Wywiad z Rodziną Zjazdową

30 maja 2022 r.

Tradycją Zjazdów Dużych Rodzin jest powołanie tzw. Rodziny Zjazdowej. Jest to wybrana duża rodzina z miasta, które gościć będzie uczestników wydarzenia. W Wadowicach honory te będą czynić Aneta i Maciej Udałowie, którzy są małżeństwem od 15 lat. Mają pięcioro dzieci: Zosię, Łucję, Alberta, Jana, Tereskę, a w Wadowicach mieszkają od zawsze. Aneta jest nauczycielką matematyki w szkole w Kleczy, a Maciej jest pracownikiem socjalnym w jednej z placówek wsparcia w Wadowicach.  Oboje są aktywnie zaangażowani w działalność Wadowickiego Koła ZDR3+.

Warsztaty dla uczestników Zjazdu

19 maja 2022 r.

Tradycją Zjazdów Dużych Rodzin są warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pełna oferta warsztatowa, z możliwością wyboru konkretnych propozycji, dostępna będzie w Panelu Rodziny w drugim tygodniu czerwca. 

Aby było nas jak najwięcej!

17 maja 2022 r.

X Zjazd Dużych Rodzin odbędzie się w Wadowicach, w których od kilku lat prężnie działa Koło ZDR3+. Poznajmy ich!

Wadowice gospodarzem Zjazdu Dużych Rodzin w 2022 roku!

6 kwietnia 2022 r.

Już wiemy! X Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin odbędzie się pod hasłem „Nie lękajcie się. Jest rodzina!” w dniach 1-3 lipca 2022 r. w Wadowicach.

Podziękowania dla Partnerów Plenerowego IX Zjazdu Dużych Rodzin

13 lipca 2021 r.

Dzięki bliskiej współpracy i wsparciu Partnerów i Patronów kolejny Zjazd Dużych Rodzin zintegrował rodziny z całej Polski podczas ciekawych warsztatów, koncertów oraz przy debatach na ważne ekonomicznie i społecznie tematy.

Podsumowanie Plenerowego IX Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin

13 lipca 2021 r.

Tegoroczny Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin odbył się w Warszawie w dniach 25–27 czerwca pod hasłem „Rodzina: Tradycja. Inwestycja. Przyszłość”.

Informacja prasowa - podsumowanie Plenerowego IX Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin

12 lipca 2021 r.

Czy duże rodziny w Polsce mają jakiekolwiek szanse, by nie tylko konsumować, ale też inwestować? Czy możliwa jest realizacja marzenia rodziców, by zapewnić edukację lub mieszkanie każdemu swojemu dziecku? Czy, by polepszyć perspektywę finansową polskich rodzin, warto konstruować rozwiązania systemowe? 

Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

26 czerwca 2021 r.

Panel społeczno-ekonomiczny: „Rodzina: Tradycja. Inwestycja. Przyszłość”

Galeria Zdjęć - Zjazd Dużych Rodzin 2021

1 lipca 2021 r.

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Już za tydzień koncert zespołu "Czeremszyna"

19 czerwca 2021 r.

"Czeremszyna": mówią o sobie „Podlaska Hodowla Muzyki Żywej” - to aktualnie jeden z najlepszych muzycznie i jeden z najbardziej oryginalnych zespołów muzyki folk w Polsce.

Warsztaty!

18 czerwca 2021 r.

Rodzinom obecnym na Zjeździe chcemy zapewnić dostęp do licznych spotkań, warsztatów, zajęć, wycieczek. Poniżej propozycje, z których uczestnicy będą mogli skorzystać po wcześniejszym zapisaniu się.

Informacja prasowa - Plenerowy IX Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Warszawie

17 czerwca 2021 r.

W ostatni weekend czerwca, w Warszawie odbędzie się wielkie święto dla rodziców i ich dzieci. Po raz dziewiąty Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” zaprasza rodziny z całej Polski do wspólnej integracji, wymiany doświadczeń na temat rodzicielstwa i debaty o bieżącej polityce rodzinnej.

Ogólnodostępne warszawskie propozycje dla rodzin

19 czerwca 2021 r.

Poniżej kilka propozycji dodatkowych, pozwalających ciekawie spędzać czas z dziećmi w Warszawie.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter